Praca
w Duracell

Dlaczego Duracell?

Duracell ma największy udział w rynku baterii dla konsumentów i jest wiodącym producentem wysokiej jakości baterii alkalicznych.

Why Duracell?

Co sekundę sprzedawane są średnio 63 produkty Duracell

Why Duracell?

Największa świadomości marki w kategorii baterii na świecie. Królik Duracell i miedziany pasek (Copper Top) są utożsamiane z bateriami

Why Duracell?

Duracell jest najbardziej popularną marką baterii, polecaną przez największych światowych producentów urządzeń

Duracell Duracell

DURACELL

Moc Duracell

Duracell – jako część grupy Berkshire Hathaway – jest dynamicznym i wielokulturowym przedsiębiorstwem, które ceni sobie rzetelność, odpowiedzialność i pozytywną postawę naszych pracowników. To nastawienie napędza nas do realizowania naszej ambicji, czyli utrzymania pozycji niekwestionowanego numeru jeden wśród producentów baterii na świecie.

Moc naszych pracowników (czempionów Duracell)

Nasi pracownicy są zdeterminowani, aby zapewnić, że Duracell będzie pierwszym wyborem w przypadku zasilania urządzeń, które są najważniejsze dla konsumentów, a także będzie osiągać długotrwałą wartość i sukces dla naszych partnerów.

Moc ciągłej innowacji

Duracell ma bogatą historię innowacji poprzez nieustanny rozwój baterii, które są bardziej kompaktowe, wydajne, dają więcej energii i działają dłużej niż produkty konkurencji.

The New Duracell

Berkshire Hathaway

Najbardziej podziwiany lider

Berkshire Hathaway to warta 182 mld międzynarodowa firma z siedzibą w Omaha, Nebraska, USA, znana z przywództwa swojego charyzmatycznego prezesa zarządu, Warrena Buffetta. W swoim rankingu magazyn Fortune umieścił BH jako 4. największą firmę i 3. najbardziej podziwianą firmę na całym świecie.

Długotrwała wizja

Berkshire realizuje długoterminową strategię biznesową i inwestuje w przedsiębiorstwa i ludzi, którzy mają duży wpływ na swoje branże, tworząc w ten sposób rodzinę spółek i marek prosperujących w swoich obszarach. Duracell jest jej najnowszym członkiem.

 

Berkshire Hathaway