Duralock – zachowanie
mocy do 10 lat

Obejrzyj wideo

Większość baterii powoli traci moc z upływem czasu, nawet kiedy nie są używane. Technologia Duralock pozwala zachować moc nieużywanych baterii Duracell nawet przez 10 lat, o ile przechowuje się je w temperaturze otoczenia. Możesz więc bez obaw zaopatrzyć się odpowiednio w baterie Duracell.

Zwykłe baterie cynkowo-węglowe zawierają wewnątrz mniej składników aktywnych i z czasem tracą energię w wyniku nieustannych reakcji chemicznych. W przeciwieństwie do baterii cynkowo-węglowych, produkty Duracell wypełnione są dwa razy większą ilością aktywnych składników wewnątrz unikalnej, wytrzymałej konstrukcji. Zapobiega to wyciekowi z baterii i znacznie zwiększa ich długość życia. Duralock to opatentowany system zachowujący moc, który oszczędza energię tak skutecznie, że Twoja bateria pozostanie naładowana nawet przez 10 lat, jeśli przechowywana jest w temperaturze otoczenia.

Technologia oszczędzania mocy Duralock

Jedna bateria Duracell jest kilka razy bardziej wydajna niż bateria cynkowo-węglowa. Ponadto unikalna technologia Duralock chroni baterie Duracell przed utratą energii z upływem czasu.

Dzięki technologii Duralock zachowującej moc jedna bateria Duracell jest kilka razy bardziej wydajna niż bateria cynkowo-węglowa. Charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością, a jej skoncentrowana energia jest szczelnie zamknięta w wytrzymałej obudowie. Duracell oferuje szeroki wybór baterii wielofunkcyjnych do urządzeń codziennego użytku, które wymagają niezawodnego źródła energii. Aby znaleźć baterię Duracell z Duralock, szukaj pierścienia Duralock i sprawdzaj datę ważności na opakowaniach wszystkich baterii Duracell, w tym Duracell Ultra, akumulatorków, baterii Duracell do aparatów słuchowych i baterii specjalistycznych. Produkty Duracell z technologią Duralock są dostępne w sklepach w całym kraju. Żadne zwykłe baterie cynkowo-węglowe nie są tak wydajne i żywotne jak one.

Zobacz, jak to działa

Duracell

Polecane Artykuły

Jak wykonane są baterie?

Baterie alkaliczne mają długą i bogatą historię zasilania różnych urządzeń codziennego użytku. Inżynieria chemi…

Dowiedz się więcej

Odpowiedzialne użytkowanie, przechowywanie i u…

Dowiedz się, jak optymalnie wykorzystać baterie Duracell, a także jak prawidłowo je utylizować.

Dowiedz się więcej

Litowe baterie pastylkowe – kwestie…

Połknięcie litowej baterii pastylkowej przez niemowlęta lub małe dzieci to poważny temat, dlatego należy być św…

Dowiedz się więcej

Długowieczność baterii Duracell

Potrzebujesz więcej niezawodnego i długotrwałego zasilania dla swoich urządzeń. Niektóre urządzenia wymagają du…

Dowiedz się więcej

Rekomendowane Produkty

Poprzedni

Alkaliczne baterie Duracell Ultra AA

DZIAŁA DO 20 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz

Alkaliczne baterie Duracell AA

DZIAŁA DO 10 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz

Specjalistyczne litowe baterie pastylkowe Duracell 2032 3V

Litowe baterie pastylkowe Duracell 2032: Mają do 50% większą moc*

*w porównaniu z wynikami standardowego testu IEC minimalnego średniego czasu pracy baterii litowych 2032. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobów użytkowania.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Następny