Długowieczność baterii Duracell

Potrzebujesz więcej niezawodnego i długotrwałego zasilania dla swoich urządzeń. Niektóre urządzenia wymagają dużo energii (np. aparat cyfrowy), natomiast inne potrzebują jej nieco mniej (np. pilot). Bez względu na to, jakiego rodzaju urządzenia używasz, możesz zaufać produktom Duracell, które zapewniają zasilanie przez długi czas.

Długotrwała wydajność baterii Duracell jest możliwa dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w ich wnętrzu. Wykorzystywane są trzy główne technologie: Duralock, POWERCHECK™ i High Density Core. Duralock utrzymuje aktywne materiały wewnątrz wytrzymałej obudowy i zapobiega wyciekom. POWERCHECK™ pomaga kontrolować, ile energii pozostało wewnątrz baterii, umożliwiając jej wykorzystanie do samego końca. Natomiast High Density Core w baterii Duracell Turbo Max zawiera więcej aktywnych składników, co oznacza więcej energii. Wszystkie te technologie umożliwiają długie działanie baterii Duracell.

Długotrwała wydajność dla Twojej wygody

Baterie Duracell zapewniają długotrwałą moc, aby Twoje urządzenia codziennego użytku zawsze działały sprawnie, bez niespodziewanych przestojów.

Wyposażone w zintegrowany wentylator, który zapobiega przegrzaniu, błyskawiczne ładowarki Duracell działają w napięciu uniwersalnym (110–240 V) i posiadają 9 różnych funkcji bezpieczeństwa. Mogą ładować od 2 do 4 baterii i wyświetlają 3 poziomy energii: ładowanie, gotowe i błąd. Zostały zaprojektowane tak, aby ładować akumulatorki w rozmiarach AA, AAA, C, D i 9V, które są gotowe do użycia w urządzeniach o niskim poborze energii już nawet po szybkim, 15-minutowym ładowaniu. Technologia akumulatorków zapewnia również długotrwałą wydajność. Korzystając z akumulatorków Recharge Turbo możesz np. wykonać do 535 zdjęć* aparatem cyfrowym. Możesz też użyć ich w kontrolerze gier i uzyskać 25 godzin nieprzerwanej wydajności z Duracell Recharge Turbo.
*Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia.

Polecane Artykuły

Jak wykonane są baterie?

Baterie alkaliczne mają długą i bogatą historię zasilania różnych urządzeń codziennego użytku. Inżynieria chemi…

Dowiedz się więcej

Odpowiedzialne użytkowanie, przechowywanie i u…

Dowiedz się, jak optymalnie wykorzystać baterie Duracell, a także jak prawidłowo je utylizować.

Dowiedz się więcej

Litowe baterie pastylkowe – kwestie…

Połknięcie litowej baterii pastylkowej przez niemowlęta lub małe dzieci to poważny temat, dlatego należy być św…

Dowiedz się więcej

Duralock – zachowanie mocy do 10 lat

Większość baterii powoli traci moc z upływem czasu, nawet kiedy nie są używane. Technologia Duralock pozwala za…

Dowiedz się więcej

Rekomendowane Produkty

Poprzedni

Alkaliczne baterie Duracell Ultra AA

DZIAŁA DO 20 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz

Alkaliczne baterie Duracell AA

DZIAŁA DO 10 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Następny