Baterie Duracell do zabawek

Zabawa z Rodziną

Od pierwszych kroków po największe marzenia, Duracell jest zawsze z Tobą. Nasze baterie dadzą iskrę życia Twoim ulubionym zabawkom, zapewniając długotrwałe zasilanie od czasu dzieciństwa do rodzicielstwa. Kiedy zabawka zasilana baterią budzi się do życia, kiedy zdalnie sterowany helikopter pozostaje w powietrzu bez przerwy – wtedy zdajesz sobie sprawę, że to moc wewnątrz nich czyni różnicę.

ZASILANE PRZEZ DURACELL

Duracell Ultra

DŁUGOTRWAŁE BATERIE, DŁUGOTRWAŁA ZABAWA

Uwielbiasz wyraz zachwytu na twarzach swoich dzieci. Dlatego wybrałeś Duracell Ultra, naszą najdłużej działającą baterię z technologią POWERCHECK™*. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz baterii do zdalnie sterowanych samochodów ścigających się na podwórku, czy baterii do kontrolera gier wideo, nasze produkty są zawsze gotowe razem z Tobą do gry i zabawy.

*Najdłużej działające baterie alkaliczne AA marki Duracell wg testów zgodnych z normą 2015 IEC.

Dowiedz sie wiecej
Bezpieczne korzystanie z zabawek

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WSZYSTKICH ZABAWEK NA BATERIE

Najlepsze baterie do zabawek to baterie, które działają długo, dlatego należy pamiętać, aby przechowywać baterie oddzielnie, kiedy nie są używane, i okresowo sprawdzać poziom naładowania. Spraw, aby Twoje baterie działały dłużej, dzięki czemu unikniesz sytuacji gdy zabawki zawodzą lub nagle tracą zasilanie.

Dowiedz się więcej

Polecane produkty:

Poprzedni
Średnia ocena produktu
4.9/5

Alkaliczne baterie Duracell Ultra AA

DZIAŁA DO 20 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Średnia ocena produktu
4.7/5

Ładowarka do baterii 4-godzinna Duracell

Gotowa do pracy po 4 godzinach

(ok. 90% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 1300 mAh AA Ni-MH. Ok. 80% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 750 mAh AAA Ni-MH)

Kup teraz
Następny