Energia dla odkrywców w każdym wieku

Aktywny Wypoczynek i Przygoda

Gdziekolwiek życie zabierze Ciebie i Twoją rodzinę, możesz być pewien, że Duracell zapewni energię urządzeniom podczas wszystkich Twoich wypraw. Pomożemy Ci pozostać w kontakcie w trakcie eksploracji dzięki przenośnej ładowarce do telefonu, zachować najlepsze wspomnienia przy użyciu baterii do aparatu, a także powrócić bezpiecznie do domu z bateriami do nawigacji GPS.

ZASILANE PRZEZ DURACELL

Duracell Ultra

BATERIE NA WSZYSTKIE TWOJE PRZYGODY

Dbasz o kondycję, aby nadążyć za niewyczerpaną energią swoich dzieci, dlatego wybierasz Duracell Ultra, nasze najdłużej działające baterie z technologią POWERCHECK™*, niezawodne zarówno podczas zwykłego joggingu w parku, jak i w czasie wyprawy rodzinnej. Bądź pewny, że znajdziesz drogę do domu dzięki niezawodnym bateriom Duracell do GPS, i wybierz najlepsze baterie Duracell do latarek, aby zamienić noc w plenerze we wspaniałą przygodę.

*Najdłużej działające baterie alkaliczne AA marki Duracell wg testów zgodnych z normą 2015 IEC.

Dowiedz sie wiecej

Użytkowanie i utylizacja

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ODPOWIEDZIALNYM UŻYTKOWANIU I UTYLIZACJI BATERII

Nasze środowisko naturalne jest dziedzictwem, które pozostawimy naszym dzieciom i wnukom. Duracell pragnie uczestniczyć w ochronie środowiska. Aktywnie współpracujemy z naszymi partnerami, aby być pewnym, że baterie są poddawane recyklingowi. Aby zostawić swoim dzieciom środowisko, które warto poznać, nie wyrzucaj wyczerpanych baterii do śmieci. Zamiast tego oddaj je do sprzedawcy w celu recyklingu.

Dowiedz się więcej
Duralock

UTRZYMANIE AKTYWNEGO TRYBU ŻYCIA

Kiedy ćwiczysz, z dumą jesteśmy razem z Tobą. Podczas Twojego porannego biegu opiekujemy się Tobą za pomocą niezawodnych baterii do monitora pracy serca. Możesz przechowywać baterie Duracell z technologią Duralock nawet przez 10 lat, tak aby zasilały Twoje urządzenie fitness tracker na każdym kroku, dając Ci więcej zdrowia i siły.

Dowiedz się więcej

Polecane produkty:

Poprzedni
Średnia ocena produktu
4.9/5

Alkaliczne baterie Duracell Ultra AA

DZIAŁA DO 20 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Średnia ocena produktu
4.7/5

Ładowarka do baterii 4-godzinna Duracell

Gotowa do pracy po 4 godzinach

(ok. 90% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 1300 mAh AA Ni-MH. Ok. 80% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 750 mAh AAA Ni-MH)

Kup teraz
Następny