Czuj się dobrze każdego dnia

URODA I PIELĘGNACJA

Technologia w naszych domach ułatwia codzienne życie, a produkty Duracell są zawsze gotowe zapewnić długotrwałe zasilanie Twoim inteligentnym urządzeniom. Elektryczne akcesoria pielęgnacyjne nie tylko polepszają samopoczucie każdego dnia, ale także ułatwiają codzienne zadania dla Twojej rodziny. Możesz zaufać marce Duracell, która dostarcza niezawodne zasilanie do Twoich ulubionych urządzeń.

ZASILANE PRZEZ DURACELL

Duracell Ultra

DŁUGOTRWAŁE ZASILANIE

Poranna pielęgnacja może stać się skomplikowanym procesem, a pewne zasilanie to sposób, aby go nieco uprościć. Znajdź codzienną wygodę dla Ciebie i Twojej rodziny dzięki bateriom Duracell Ultra, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby urządzeń codziennego użytku, takich jak Twoja elektryczna szczoteczka do zębów. Baterie Duracell o długim działaniu są idealne do wykorzystania w wagach łazienkowych, golarkach elektrycznych oraz wielu innych akcesoriach kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Dowiedz sie wiecej

Long Life Ion Core™

NAJLEPSZA WYDAJNOŚĆ DLA TWOJEJ PIELĘGNACJI

Zapewnij energię do Twojej porannej pielęgnacji dzięki bateriom Duracell Turbo z gwarantowanym działaniem przez 5 lat lub przez 400 cykli ładowania. Sprawdź akumulatorki Duracell z technologią Ion Core™, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na przenośną energię. Idealne do elektrycznych maszynek do włosów lub szczoteczek do zębów, jak również wielu innych przenośnych akcesoriów pielęgnacyjnych.

Dowiedz się więcej
Dłużej trwająca energia dla Twojej pielęgnacji

ZNAJDŹ WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie pielęgnacja, dlatego chcemy zapewnić Ci dobre samopoczucie każdego dnia. Zasilając swoje akcesoria pielęgnacyjne niezawodnymi bateriami Duracell, możesz cieszyć się nieprzerwaną energią podczas codziennej pielęgnacji. Dzięki najdłużej działającym bateriom Duracell Ultra* spędzisz mniej czasu na wymianie baterii w swojej elektrycznej maszynce do golenia, wadze lub szczoteczce elektrycznej.
*Najdłużej działające baterie alkaliczne AA marki Duracell wg testów zgodnych z normą 2015 IEC.

Polecane produkty:

Poprzedni
Średnia ocena produktu
4.9/5

Alkaliczne baterie Duracell Ultra AA

DZIAŁA DO 20 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Średnia ocena produktu
4.7/5

Ładowarka do baterii 4-godzinna Duracell

Gotowa do pracy po 4 godzinach

(ok. 90% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 1300 mAh AA Ni-MH. Ok. 80% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 750 mAh AAA Ni-MH)

Kup teraz
Następny