Zabawa dla całej rodziny

ROZRYWKA

Czasami chcesz po prostu spędzić spokojne popołudnie, grając w gry wideo ze swoimi dziećmi. Akumulatorki Duracell zapewnią Ci energię na te ciepłe rodzinne dni, oferując niezawodne zasilanie, kiedy tylko jest potrzebne. Akumulatorki Duracell można ładować nawet do 400 razy. Znajdź stałe i zrównoważone rozwiązanie – akumulatorki Duracell Turbo – i baw się z rodziną jeszcze dłużej każdego dnia.

ZASILANE PRZEZ DURACELL

Technologia akumulatorków

CODZIENNA ENERGIA BEZ OGRANICZEŃ

Kiedy większość akcesoriów do rozrywki staje się bezprzewodowa, rozważ już dziś przejście na akumulatorki Duracell, aby cieszyć się niezrównaną swobodą. Ciesz się swobodnie swoimi ulubionymi grami komputerowymi dzięki akumulatorkom Duracell Turbo do bezprzewodowych słuchawek oraz klawiatur i myszy bezprzewodowych.

Dowiedz sie wiecej

Long Life Ion Core™

MOC, KIEDY JEJ POTRZEBUJESZ

Masz dosyć nagłego braku zasilania w trakcie gry? Dzięki zwiększonej mocy i ulepszonemu przepływowi energii w całej baterii, technologia Duracell Long Life Ion Core™ zapewnia długotrwałe zasilanie akumulatorkami urządzeniom zarówno o wysokim, jak i niskim poborze mocy. Znajdź akumulatorki Duracell Turbo w swoim sklepie, aby grać bez przeszkód

Dowiedz się więcej
Akumulatorki Turbo

NAŁADUJ I
ZRELAKSUJ SIĘ

Nie pozwól, aby przyziemne rzeczy, takie jak wymiana baterii, przerwały Twoją rozgrywkę. Wybierz akumulatorki Duracell Turbo do Twojego gamepada. Ten długotrwały produkt dedykowany jest do urządzeń o wysokim poborze mocy. Podłącz i naładuj akumulatorki do kontrolera gier wideo w dowolnym czasie, i podaruj nieprzerwaną zabawę sobie i swojej rodzinie!

Dowiedz się więcej

Polecane produkty:

Poprzedni
Średnia ocena produktu
4.7/5

Ładowarka do baterii 4-godzinna Duracell

Gotowa do pracy po 4 godzinach

(ok. 90% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 1300 mAh AA Ni-MH. Ok. 80% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 750 mAh AAA Ni-MH)

Kup teraz
Średnia ocena produktu
4.8/5

Alkaliczne baterie Duracell AA

DZIAŁA DO 10 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Następny