Żywotność baterii Duracell:
Długotrwała moc!

DBANIE O ZDROWIE

Wielu lekarzy i farmaceutów zaufało Duracell – marce, która z dumą zasila urządzenia dla Ciebie i Twoich dzieci. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferując niezawodne baterie do elektronicznej niani, co oznacza jedno zmartwienie mniej w Twoim życiu, lub do cyfrowego termometru na czas choroby. Wiemy, że jeżeli chodzi o zdrowie Twojej rodziny, nie ma miejsca na kompromisy, dlatego nie pozwalamy na żadne w naszych produktach.

ZASILANE PRZEZ DURACELL

Baterie Duracell do aparatów słuchowych

NIE PRZEGAP ŻADNEGO DŹWIĘKU Z BATERIAMI DURACELL

Już nigdy nie przegapisz melodii lub słowa w rozmowie. Życie składa się z wielu cennych chwil, których wszyscy chcemy w pełni doświadczyć. To właśnie motywuje nas w Duracell do tworzenia niezawodnych, bezrtęciowych baterii o długim działaniu do aparatów słuchowych. Nasze baterie Duracell do aparatów słuchowych charakteryzują się także łatwą obsługą, wymianą i wyjmowaniem dzięki bardzo długim uchwytom Easy Tabs. Lekkie choć wytrzymałe opakowanie ochronne zabezpiecza Twoje baterie, a przy tym łatwo się otwiera. Dzięki systemowi kodowania kolorami możesz łatwo dobrać odpowiednią baterię do swojego aparatu słuchowego. Są one dostępne w następujących rozmiarach: 10, 13, 312 oraz 675.

Dowiedz sie wiecej

Duralock

DŁUGOTRWAŁA MOC, NAWET PO 4 LATACH PRZECHOWYWANIA

Czy wiesz o tym, że większość baterii rozładowuje się z czasem, nawet kiedy ich nie używasz? Reakcje chemiczne mogą wyczerpać aktywne składniki, co zmniejsza dostępną energię. Dlatego możesz polegać na bateriach Duracell do aparatów słuchowych, które wykorzystują technologię Duralock, aby zachować moc nawet przez 4 lata, o ile są przechowywane w temperaturze otoczenia

Dowiedz się więcej
Zasilanie w każdym wieku

DBAJĄC O ZDROWE I BEZTROSKIE ŻYCIE

W miarę upływu czasu możesz polegać coraz bardziej na urządzeniach, które pomagają Ci monitorować Twoje zdrowie. Możesz zaufać Duracell, który jest niezawodnym wyborem baterii do glukometrów oraz do monitora pracy serca. Nie martw się o wymianę baterii z powodu ich niskiej jakości i używaj baterii Duracell do zasilania swoich urządzeń medycznych.

Dowiedz się więcej

Polecane produkty:

Poprzedni

Baterie Alkaliczne Duracell Turbo Max AA

Nasza najdłużej działająca bateria* z technologią POWERCHECK™*
*Najdłużej działające baterie alkaliczne AA marki Duracell wg testów zgodnych z normą 2015 IEC

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz

Baterie do aparatów słuchowych – 10

Usłysz wszystko z długo działającymi bateriami

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz

Litowe baterie pastylkowe 2032

Niezawodna i długotrwała litowa bateria pastylkowa/guzikowa

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Następny