Bezpieczniejsze i łatwiejsze życie

Akcesoria dla Ciebie i Twojego Domu

W kwestii bezpieczeństwa swojej rodziny możesz zaufać długotrwałym i niezawodnym bateriom Duracell. Użyj Duracell Ultra jako baterii do czujnika dymu, będąc pewnym, że możesz polegać na jej długotrwałej energii. Baterie Duracell są idealne do urządzeń, które wymagają długotrwałego zasilania bez potrzeby częstej kontroli stanu baterii, np. czujników dymu i zegarków. Kiedy więc nadejdzie czas wymiany baterii w zegarku, zastosuj baterie Duracell, aby uzyskać niezawodne źródło zasilania.

ZASILANE PRZEZ DURACELL

Baterie Alkaliczne

POTĘŻNA WYDAJNOŚĆ DLA TWOICH URZĄDZEŃ

Niezależnie od tego, czy martwisz się o bezpieczeństwo swojego samochodu, czy po prostu oglądasz spokojnie telewizję, możesz polegać na bateriach Duracell. Niezawodne i długotrwałe baterie Duracell są idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako baterie do autoalarmów lub pilota.

Dowiedz sie wiecej

Bateria 101

PODSTAWOWE INFORMACJE O PRZENOŚNYM ZASILANIU

Wiele osób codziennie korzysta z baterii, warto więc poznać kilka podstawowych faktów na ich temat. Nasz przewodnik zawiera m.in. informacje o składzie chemicznym baterii oraz ich recyklingu. Dowiedz się więcej odnośnie odpowiedzialnego użytkowania, przechowywania i utylizacji baterii, a także jak uzyskać jeszcze więcej energii z Twoich baterii Duracell.

Dowiedz się więcej
Technologia Duracell Ion Core™

KIEDY CODZIENNA WYDAJNOŚĆ MA ZNACZENIE

Rozważasz zmianę na akumulatorki? Czy wiesz, że akumulatorki Duracell z technologią Ion Core™ można ładować setki razy? Akumulatorki Duracell sprawdzają się doskonale we wszystkich urządzeniach, natomiast ładowarki Duracell dają możliwość doładowania w dowolnym momencie, tak aby uniknąć niespodzianek.

Dowiedz się więcej

Polecane produkty:

Poprzedni
Średnia ocena produktu
4.9/5

Alkaliczne baterie Duracell Ultra AA

DZIAŁA DO 20 RAZY DŁUŻEJ*

*W porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC (www.iec.ch). Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji.

WYBIERZ ILOŚĆ BATERII W OPAKOWANIU
Kup teraz
Następny